Odehrané zápasy

Dřínov  - Žeranovice

18.5.2014 - 15.kolo

2:2 (NP 0:2)

V nedělním zápase proti nám nastoupil naprosto neznámý soupeř. Kluci začali poměrně slušně a domácí v prvních minutách přehrávali. Bohužel se kluci z našeho úvodního tlaku nedokázali prosadit a proto jak už to tak bývá, přišel trest v podobě rychlého protiútoku a vedoucí branky domácích. To domácí nakoplo a hru vyrovnali a dovolím si říct, že byli lepším týmem. Po zásluze tak přidali ještě jeden gól a zdálo se, že už bude o osudu zápasu rozhodnuto. Opak byl ale pravdou. Naši kluci opět přidali na obrátkách a hru opět vyrovnali a odměnou jim tak bylo s nížení stavu na 1:2 z kopačky Edy Chudárka, který pohotově tečoval střelu Lumíra Solaře. Do šatny se tak odcházelo za přijatelného stavu 2:1. O přestávce se vysvětlilo několik věcí, které byly špatné, hlavně to, že se musí přidat na rychlosti a dravosti. Kluci si z toho podle všeho něco vzali, protože celý druhý poločas byl v naší režii. Domácí hrozili pouze ojediněle, jinak byli celou dobu pod permanentním tlakem. Odměnou za naši bojovnost a předvedenou hru, bylo vyrovnání z kopačky Josefa Gáby, který pohotovým skluzem zasunul balón za záda domácího gólmana a tak se také poprvé zapsal mezi střelce. V zápětí mohli naši kluci dokonat obrat, ale nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu odmítl Tomáš Kolečík. V závěrečném tlaku, který si kluci vytvořili a z mnoha střel, které končily buď to vedle nebo na tyčce, nebo v rukou domácího gólmana se kluci již nedokázali prosadit. A tak musely rozhodnout penalty. V těch jsme konečně prolomili smůlu. Vítězné penalty proměnil Adam Klimek a Ondra Kolečík. Za předvedenou hru v druhém poločase, zaslouží kluci velkou pochvalu.

STŘELCI BRANEK : Chudárek Eda 1X,Gába Josef 1x,Klimek Adam 1x,Kolečík Ondřej 1x

Prusinovice  - Žeranovice

16.5.2014 - 14.kolo

0:4

V pátečním zápase proti tradičnímu soupeři předvedli naši kluci velmi povedený výkon a po zásluze vyhráli. Konečně si tak připsali plný bodový zisk s čistým kontem. Začátek zápasu však z naší strany nebyl ideální. Kluci kazili jednoduché přihrávky a vše se snažili hrát přes střed hřiště. Jelikož ve středu hřiště bylo mnoho hráčů, nedokázali se naši prosadit. Asi po druhém střídání, a po domluvě, kluci přišli na to, že musí více využívat krajích záložníků a hrát více po lajnách. Od toho okamžiku začali být lepším mužstvem. To se projevilo v zápětí a po krásném průniku Tomáše Kolečíka a střele asi tak z deseti metrů šli kluci do vedení. Kluci pokračovali v nastoleném tempu a po zásluze byli odměněni dalším gólem, tentokrát z kopačky Ondry Slavického. Do kabin se tak šlo za dvoubrankového vedení. Po přestávce kluci pokračovali v nastoleném tempu a dál byli lepším týmem a taky se dočkali další branky. Po závaru se nekompromisně pod horní tyč svým prvním gólem za Žeranovice zapsal mezi střelce Petr Zámorský. Kluci dál bojovali a mohli přidat další branky ale buď to selhaly v koncovce, nebo byl proti domácí gólman. Nakonec se však přece jen dočkali a Tomáš Kolečík svým druhým gólem v zápase uzavřel skóre utkání na konečných 0:4. Za předvedený výkon musím kluky pochválit a popřát jim hodně zdaru do dalšího utkání, které se hraje v Dřínově s pro nás naprosto neznámým soupeřem.

STŘELCI BRANEK : Kolečík Tomáš 2x , Slavický Ondra 1x

Rajnochovice - Žeranovice

27.4.2014 - 13.kolo

3:2

Do Rajnochovic se odjíždělo ve značně z úžené sestavě ale na předvedený výkon to nemělo příliš velký vliv. Kluci podali velmi kvalitní výkon, řekl bych na jaře asi nejlepší. Hlavně v prvním poločase se na domácí valil jeden útok za druhým. Bohužel asi s pěti velmi slibných šancí se ujala jenom jedna s kopačky Adama Klimka. Ten mohl do přestávky přidat ještě dva góly ale po vzoru svého otce branku dvakrát přestřelil.
A tak se do kabin odcházelo za příjemného stavu 0:1 pro nás. Bohužel po přestávce po velkém závaru před domácí brankou kdy se nám nepodařilo zvýšit náskok na dva nula přišel trest v podobě vyrovnávací branky. To domácí nakoplo a hru hodně vyrovnali a odměnou jim za to byla vybojovaná penalta. Domácí hráč penaltu proměnil a tak šli domácí do vedení. Hra byla stále vyrovnaná bohužel náš golman neudržel jednu střelu a domácí tak přidali ještě třetí gól. Tady už se zdálo být o výsledku rozhodnuto ale opak byl pravdou a naši kluci přidali na obrátkách a odměnou jim bylo snížení na 2:3. Bohužel z následného tlaku kdy balón lítal kolem domácí branky už se nám nepodařilo srovnat a tak zápas skončil výhrou domácích 3:2.

I přesto kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon.
Střelci: Klimek Adam, Chudárek Eda

Žeranovice - DFK Holešov

25.4.2014 - 12.kolo

0:15

V páteční dohrávce naše mladé naděje nastoupily proti dívkám no v některém případě proti mladým ženám. Výšková a fyzická zdatnost se začala projevovat hned od prvních minut.
Bylo jen otázkou času kdy a kolikrát se holky prosadí. Nakonec se jim to podařilo 15 krát a výsledek mohl být ještě vyšší ale proti byl náš gólman. Jediným pozitivem byla bojovnost našich úplně nejmladších hráčů.
Nezbývá než zabojovat v dalším zápase.

Mrlínek - Žeranovice

13.4.2014 - 11.kolo

2:1 np

V neděli nastoupili naši mladší žáci jak už to v této soutěži bývá proti ani ne tak technicky jak  fyzicky vyspělejšímu družstvu. První poločas byl díky výškové převaze spíše v režii domácích a náš golman se měl co ohánět aby udržel čisté konto a několikrát pěkným zákrokem zachránil naše hráče od inkasovaného gólu. I přes výškovou převahu naši kluci bojovali a také několikrát zamotali domácí obraně hlavu. Po bojovném výkonu se tak odcházelo do šaten za stavu 0:0. Po změně stran se hra hodně vyrovnala a bylo k vidění několik krásných akcí na obou stranách. Bohužel po jedné malé chybce při vyběhnutí šli domácí do vedení. Kluci to ale nezabalili, dál makali a pět minut před koncem domácí hodně zatlačili. Odměnou jim bylo vyrovnání dvě minuty před koncem z kopačky Mariána Briliaka. V nastaveném čase po krásném úniku přes celé hřiště mohl utkání rozhodnout Ondra Kolečík ale proti byl domácí golman. Z následného protiútoku zahrozil domácí útočník ale proti byl zase náš golman, který skvělým zákrokem zachránil remízu.
O výsledku tak musely opět rozhodnout penalty v kterých byl úspěšnější domácí tým.
Každopádně dobrý zápas a velká pochvala.
Dobrá práce Kocůři!!

Žeranovice - Prusinovice

6.4.2014 - 14.kolo

2:3

Střelci: : Kolečík Tomáš, Bártek Jiří

Po dlouhé zimní přestávce se naši nejmenší hráči postavili proti Prusenovicím. Od první minuty si kluci vytvořili mírný tlak a dostávali se do mnoha zakončení ale bohužel se nedokázali prosadit proti dobře chytajícímu brankáři hostí. Ten dle mého názoru během prvního poločasu zachránil minimálně tři góly. Jak už to bývá po přestávce se začala projevovat větší fyzická vyspělost hostů což vyústilo ve vedoucí gól. Následně Prusenovice přidaly ještě jeden a zdálo se být o zápase rozhodnuto. K milému překvapení naši hráči nesložily zbraně a soupeře pořádně přimáčkly před jejich bránou.Výsledkem bylo snížení stavu na 1:2. To naše hráče ještě víc nakoplo a jejich úsilí vyvrcholilo vyrovnávacím gólem krásnou střelou do levého horního růžku. Střelcem vyrovnávací branky byl Bártek Jiří.
Bohužel se nám nepodařilo přidat další gól a tak na o výsledku musely rozhodnout penalty. V těch byli nakonec lepší hosté. Za předvedený výkon musím klukům poděkovat.

Žeranovice - Martinice

28.10.2013 - 1.kolo

1:4

Střelci: Chudárek Eda

V pondělní předehrávce proti Martinicím předvedli naši hráči proti fyzicky vyzrálejšímu soupeři velmi kvalitní výkon, který sice neproměnili ve vítězství ale určitě se nemají za co stydět. Začátek do utkání klukům vyšel na jedničku a brzy mohli jít po střele Davida Josefčáka do vedení, bohužel proti byla tyč hostujícího gólmana. Poté se hra vyrovnala a začala se projevovat především výšková převaha hostujících hráčů. To se ukázalo hned při první standartní situaci kdy hostující hráč nemusel při hlavičce odlepit nohy od země a přesto hlavou bez problémů skóroval. Poté po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště hosté přidali druhý gól. Našim hráčům se podařilo po krásné samostatné akci Ady Chudárka snížit na 1:2.
Ve druhém poločase měli hosté mírně navrch ale bylo to dáno jak už jsem říkal jejich ani ne tak technickými ale  fyzickými předpoklady. To vyústilo v další dva góly v naší síti.
I přesto kluci zaslouží pochvalu a myslím, že to byla krásná tečka za podzimní částí sezony.
Nezbývá než se těšit na jaro.  Dobrá práce Kocůři

Holešov B - Žeranovice

27.10.2013 - 10.kolo

10:1

Střelci: Slávický Ondra

Naším cílem před sobotním utkání s nejsilnějším soupeřem ve skupině bylo uhrát lepší výsledek než v prvním utkání na domácí půdě, které jsme prohráli výsledkem 22-0. Tento cíl se nám díky velkému nasazení a bojovnosti všech kluků na hřišti podařilo splnit. Kluci si jako návdavek dokázali proti výrazně staršímu a silnějšímu soupeři vypracovat několik šancí a za to byli odměněni čestným úspěchem, kdy jsme vybojovali míč na polovině hřiště a Ondra Slavický střelou z dálky vstřelil náš jediný gól. Kluky musím za tento bojovný výkon jenom pochválit. Je to pro nás jasný pozitivní signál do budoucna.

Ing. Zbyněk Gába

Žeranovice - Chvalčov

20.10.2013 - 9.kolo

1:3

Střelci: David Josefčák

I přes výsledek 1:3 jsem s předvedenou hrou spokojen  a za dnešní výkon musím kluky pochválit. S kvalitním soupeřem kluci po celou dobu drželi krok a v některých fázích zápasu si dovolím říct, že byli herně lepší.
Jediné co mě scházelo byla střelba z větší vzdálenosti. Příležitosti ke střele si kluci vytvořili, ale bohužel buď to přišla pozdě, takže byla zblokovaná a nebo chyběla přesnost. Každopádně dobrá práce KOCŮŘI

Martinice  -  Žeranovice

13.10.2013 - 8.kolo

3:1

Střelci: Kolečík Tomáš

V prvních patnácti minutách byla hra velmi vyrovnaná a kluci předváděli bojovný výkon. Poté však jakoby se začaly bát a ztratili bojovnost z čehož vyplynulo to, že třikrát zbytečně inkasovali. Po přestávce, kdy se důrazným způsobem vysvětlilo několik věcí kluci opět začali bojovat a druhý poločas zaslouženě vyhráli 1:0. I přes několik slibných šancí, navíc jak na konečných 3:1 to nestačilo. Každopádně za druhý poločas kluky musímpochválit.

Prusinovice -  Žeranovice

6.10.2013 - 7.kolo

4:4

Střelci: Slavický1x, Kolečík T  1x, Klimek  1x

V sobotním utkání  proti Prusenovicím  se nás sešlo tolik, že se dalo střídat po celých sedmičkách což se hlavně v prvním poločase ukázalo jako dobré řešení a nebýt několika neproměněných šancí mohlo být skóre ještě vyšší než 0:3. Bohužel tohle neproměňování šancí se nakonec stalo rozhodující v konečném výsledku. Po přestávce kluci jakoby zůstali ještě v šatně a během dvou minut dostali dva góly.  Domácí hráče to natolik nakoplo, že zápas otočili ve svůj prospěch na 4:3. Nutno podotknout, že góly které domácí vstřelili padly po né příliš šťastných zákrocích našeho gólmana. Věřím, že svou slabší chvilku si vybral a v příštím zápase svoje zaváhání napraví tak jako tomu bylo v zápasech před tím :-). I přesto naši borci nesložili zbraně za což byli odměněni vyrovnávacím gólem v poslední minutě. V následujících penaltách při nás bohužel nestálo štěstí.
Každopádně kluky musím pochválit, především za první poločas a za to, že i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a bojovali až do poslední minuty.

Žeranovice - Rajnochovice

29.9.2013 - 6.kolo

5:1

Střelci:Slavický Ondra 3 x, Chudárek Eda  1x, Kolečík Tomáš 1x

V nedělním utkání proti Rajnochovicím převedli naši nejmladší kocůři asi jeden z nejlepších výkonů vůbec. Možná to bylo i tím, že na střídání bylo hodně hráčů a nikdo s těch kdo  šel na hřiště, tak se nijak nešetřil, o čemž svědčí i konečný výsledek 5:1. Musím kluky pochválit a doufat, že jim tento přístup vydrží co nejdéle a že svůj výkon potvrdí i následujícím utkání v Prusenovicích.

DFK Holešov - Žeranovice

22.9.2013 - 5.kolo

12:0

Střelci:

V nedělním zápase se opět projevil velký rozdíl mezi naším začínajícím mužstvem a herně daleko vyspělejším "mužstvem" dívek z Holešova. Nicméně musím kluky pochválit, protože i přes výsledek 12-0 nebyl obraz hry tak jednoznačný. I naši chlapci si vypracovali několik šancí, které bohužel neproměnili, zatímco dívky měly přesnější mušku. Tak jako v předchozích zápasech kluci bojovali až do konce a nenechali se odradit narůstajícím skóre, což považuji za nejdůležitější. Pokud si udrží tento přístup k zápasů tak se to brzy odrazí i na výsledcích zápasů. Gába

Žeranovice - Mrlínek

15.9.2013 - 4.kolo

2:2 (2:0 NP)

Střelci: Kolečík Tomáš 2,  Slavický Ondra,  Klimek Adam

Hodnocení:

Ve včerejším zápase proti mrlínku předvedli naši nejmladší hráči velmi bojovný výkon, který v penaltovém roztřelu nakonec proměnili ve vítězství.
První poločas sice skončil 0:1, ale vstup do druhého vyšel klukům na jedničku a brzy stav otočili v náš prospěch. Oba góly vstřelil Tomáš Kolečík.
Poté nás hosté zatlačily, několikrát nás zachránila i tyč, ale především dobře chytající Vojtěch Řihák. Nakonec se však hostům přece jenom podařilo vyrovnat a o zápasu tak musely rozhodnout penalty.
Vítězné penalty proměnili Slavický Ondra a Adam Klimek.

Dobrá práce Kocůři

Žeranovice - Holešov B

7.9.2013 - 3.kolo

0:22

Střelci: -

Hodnocení:

V sobotním utkání jsem v hodně oslabené sestavě nastoupily proti asi nejlepšímu mužstvu soutěže. To, že se zápas nebude vyvíjet dle našich představ, bylo jasné už po pěti minutách. Šlo jen o to, kolik bude konečný výsledek a zda se nám podaří alespoň jednou překonat hostujícího brankáře. To se nám  bohužel nepodařilo a konečný výsledek je víc než odstrašující. I když je to v takovém zápase těžké, chyběla mě na našich hráčích touha něco s výsledkem udělat. Doufejme, že tahle nepříjemná zkušenost naše nejmenší neodradí a budou na sobě dále pracovat tak, aby v dalším zápase to byli právě oni kdo budou nadělovat. Kluci hlavu vzhůru příště to bude určitě lepší.

Karek Klimek

Chvalčov - Žeranovice

1.9.2013 - 2.kolo

7:1

Hodnocení:

Na některých hráčích bylo znát , že jsou  duchem  ještě někde na barumce a namísto na fotbal se soustředily na spoustu jiných věcí. Na hřišti se našli pouze čtyři hráči kteří svou bojovností mohli vyrovnat soupeři a to je z dvanácti, kteří zasáhli do hry bohužel málo. Nezbývá než doufat, že další zápas se s tím naše nejmenší naděje poperou o mnoho lépe.